محصولات سایت در حال به روز رسانی میباشد...

آفتاب گستر را بیشتر بشناسید

آفتاب گستر که یک مجموعه خیریه فرهنگی، مذهبی و وقف عام هست از سال 1392 فعالیت خود را در اجرای فرمان امام خامنه ای (مدظله العالی) {مهر 1391 در خراسان شمالی} در تصحیح سبک زندگی اسلامی ایرانی و با هدف حفظ و ارتقاء کیفی و کمی جمعیت ایران اسلامی باتوجه ویژه در مبحث تغذیه سالم آغاز نمود.

کارمان را ریشه‌ای آغاز کردیم؛ برای تصحیح سبک زندگی، تحت نظر جعی از محققین قرآنی اسلامی، تولید و عرضه محصولاتمان را، بر پایه حذف مواد شیمیایی و نگهدارنده‌ها قرار دادیم.

دانستیم با چه واقعیاتی از فرهنگ غذایی جامعه امروزی روبه رو هستیم، دست به تولید محصولاتی سالم و خانگی زدیم، که متقاضی بسیاری دارد؛ برای اولین بار کالباس و سوسیس خانگی آن هم فقط با گوشت خالص...

سالم‌ترین و ناب ترین را دست‌چین کردیم، عرقیجات و زیتون و موادآرایشی، بهداشتی و شوینده و لباس طبیعی و... 

محصولات ما تضمینی هستند، و عموما با آزمایش آنها را سنجیده ایم یا برند ارگانیک دارند.

 در حال حاضر مجموعه آفتاب گستر تولید کننده و نیز عرضه کننده بیش از 1800 قلم جنس خوراکی و غیرخوراکی با 6 شعبه در یزد، قم، شهربابک و با 56 عامل فروش و نیز 25 پرسنل می باشد و آمادگی واگذاری شعبه برای سایر شهرها را دارد.

قالب های کلی کار آفتاب گستر موادغذایی، بانوان: آرایشی، بهداشتی، لباس زیر و رستوران: فست فودی سالم با روغن، نمک، آرد، سوسیس و کالباس سالم پروتئینی می باشد.

برای رفاه حالتان، ارسال محصولات به درب منزل و نیز ارسال به سراسر کشور.

با احترام: اجناس فروخته شده پس گرفته می شود.


باتشکر، مدیر فروش غیرحضوری