شرایط و ضوابط خرید از فروشگاه اینترنتی آفتاب گستر

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آفتاب گستر‌ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آفتاب گستر‌ ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و در صورت لزوم اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد، که البته هرگونه تغییر در این بخش سفارشهای ثبت شده قبل از تغییر قوانین را شامل نمی شود و تغییرات فقط شامل سفارشاتی است که بعد از اعمال تغییرات ثبت شده اند.


1. رعایت حریم شخصی

آفتاب گستر برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعات شما شامل اطلاعات حساب کاربری و سفارشات به هیچ عنوان در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است، و حتی در خود مجموعه آفتاب گستر مورد کنکاش قرار نخواهد گرفت.


2. اشکال در ثبت سفارش

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت آفتاب گستر، در صف پردازش قرار می گیرند، تمام تلاش آفتاب گستر بر انجام سریع و بی نقص فرآیند ارسال سفارش می باشد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در آفتاب گستر به پایان برسد و یا قیمت محصولات در وبسایت اشتباه درج شده و یا دچار تغییرات زیادی شده باشد یا به هر نحوی امکان ارسال سفارش وجود نداشته باشد (حتی پس از پرداخت وجه توسط مشتری)، حق لغو سفارش و استرداد وجه سفارش به حساب مشتری برای آفتاب گستر محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند محصولات مورد نظر را با محصولات دیگری جایگزین نماید.

در صورت بروز تغییر در مراحل سفارش مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب مشتری واریز خواهد شد.


3. عودت کالا

در صورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، تاریخ انقضای آن گذشته است و یا مهلت مصرف آن کوتاه است، می‌توانید یک یا همه اجناس سبد خرید را مرجوع کنید. در صورتیکه گزینه "پرداخت در محل" را انتخاب کرده باشید، میتوانید از پرداخت صورتحساب خودداری کنید و اگر پرداخت را به صورت آنلاین انجام دادید با ارسال کد سفارش به مدیریت فروش اینترنتی، با شما تماس گرفته می‌شود و پیگیری های لازم انجام می‌شود.


آخرین به روز رسانی: 1399/11/18